#Travellerring (2018)

Rännumees Väino Laisaar asutab end taas teele. Reisikaaslaseks kohandatud Peugeot Traveller, kõige tähtsamaks häštägiks #travellerring, kirjutab Accelerista. Seekord on sihiks teha autoga ring peale Euroopale. Kui ruttu ring peale saab, näitab aeg. Seiklus algab augusti lõpus.

Väino Laisaar, sõpradele lihtsalt Väints, on “vigastusega” mees. Või kuidas teisiti diagnoosida täies elujõus inimest, kes, selle asemel, et võtta pangalaenu ja ehitada soliidsesse elurajooni papist maja, muudkui mööda maailma ringi kappab?

Kodumaale tuleb rändur siis, kui on aeg kaameraga üles võetud materjal montaažilaual järjekordseks audiovisuaaltooteks kokku voltida. Kui hästi läheb, kohtab Väintsi mõnel seltskondlikul üritusel, ja siiski uitab ta pilk kusagil kaugel. Rahutu hing, seiklusjanune, reisivigastusega.

No, ühesõnaga. Tuul pöördub, sügis läheneb, ja Väints läheb jälle. Seekord Peugeot Travelleriga ümber Euroopa ringi tegema. Tema edenemisel saab pilku peal hoida kui sisestada dr. Guugli otsireale #travellerring.

Kogu läbitud teekond on näha siit: https://www.peugeot.ee/et/brand-ja-tehnoloogia/travellerring/kaart.html

#Travellerring vlog Vol1

Hääd sõbrad! Siin on esimene videokokkuvõte minu väikesest ringist ümber Euroopa. Kogu läbitud teekond on näha siit: https://www.peugeot.ee/et/brand-ja-tehnoloogia/travellerring/kaart.html

#Travellerring vlog Vol. 2 (Nordkapp)

Peugeot Travelleri ja Väintsi reisiring on jõudnud omadega Nordkappi. Nagu iga oluline reisipunkt, tekitab ka see palju emotsioone ja mõtteid. Kui maailma veerel kõik vaadatud saab, jätkub sõit allapoole, kuni kohtame Põhja-Norras elavat ja töötavat eestlannat.

#Travellerring vlog Vol.3

Käesolevas videos on rataste all hulk Taanit, suts Saksamaad ja Hollandit ning jupp Belgiat.

#travellerring vlog Vol4

Sellel korral on kõne- ja rataste all Inglismaa ning Šotimaa.

#travellerring vlog Vol.5

Sellel korral on teemadeks veidrr Prantsumaa kämpa, sutsu Hispaaniat ja lõpuks vaatame, mis karul kõhus on.

#travellerring vlog Vol 6

Sellel korral on läbivateks teemadeks Portugal, Gibraltar ja Itaalia.

#travellerring vlog Vol.7 Horvaatia ja Montenegro

Sellel korral jooksevad jutt ning liikuvad pildid Horvaatia ning Montenegro radadel.

#travellerring vlog Vol8 – Kreeka

Sellel korral toimub kogu tegevus ja jutt Kreekas.

#Travellerring vlog Vol 9

Viimane osa. Ukraina, Poola ja Eesti.

Tehtud! 28498 km. 48 päeva. 32 riiki. 1 mees. 1 Traveller ja no problem! 🙂 Keskmiseks 593 km/päevas

Roadtrip around Europe! Kogu läbitud rada on näha siit: https://www.peugeot.ee/et/brand-ja-tehnoloogia/travellerring/kaart.html #travellerring#awesometrip