Toscana Päevikud (2021)

Hääd sõbrad! Olgu see pilt nüüd tore vihje sellele, et üks uus paarinädalane auto-seiklus on vaikselt algamas. Esmaspäeval pakime end Peugeot 5008-sse ja võtame suuna Itaaliasse. Vaatame üle Garda ja Como järve ning suundume seejärel Toscana piirkonnaga tutvuma

Sellest, kuidas läheb ja mida põnevat teele jääb, annan teada “Toscana päevikute” vahendusel. #laisaarlane#Peugeot5008#toscabapäevikud

Toscana Päevikud 1 – Introduzione

Siin on „Toscana Päevikute“ esimene sissejuhatav osa. Plaan on iseenesest lihtne – uhame uue Peugeot 5008-ga Itaalisse ja teeme põhja pool ringi ümber kahe kuulsa järve – Garda ja Como ning suundume seejärel Toscana piirkonna ilude ja võludega tutvuma.

Toscana Päevikud 2 – Loomad, järved ja mäed (Animali, laghi e montagne)

Nüüd oleme omadega Itaalias ning seiklus algab. Esimesena võtame suuna loomaparki, seejärel imeilusa Garda järve äärde ja tutvume sealsete linnadega. Seejärel laseme end mäe otsa vedada.

Toscana Päevikud 3 – Toscana linnad ja loodus (Città toscane e natura)

Nüüd oleme omadega Toscana imelise looduse keskel ning toredalt kõverad mägiteed viivad meid tutvuma piirkonna põnevamate linnade ja küladega.

Toscana Päevikud 4 – Toscana lummavad linnad (Le incantevoli città della Toscana)

Seiklus jätkub Toscana lummavates väike-linnades ning nendevahelistel teedel. Iga mäe otsas on loss või kindlus ning ägedamaid neist tasub kindlasti külastada. Samuti uitame Siena nimelises suurlinnas.

Toscana Päevikud 5 – Toscana ja kodutee (Arrivederci italia!)

Kätte on jõudnud viimased päevad Toscana kauni looduse ja linnade keskel. Peale viimast ilusat ööbimist ootab ees pikk kodutee.