Teenused

1)  Matka- ja reisijutuõhtud

Visuaali- ja emotsiooniküllased reisijutuõhtud 4x4Reiside poolsegastelt auto-matkadelt. Lisaks hulk piltidega vürtsitatud lugusid paljudest teistest pikkadest ja lühematest reisidest Iraani, Lõuna-Ameerikasse ning Kagu-Aasia erinevatesse riikidesse.

Sobib eriti hästi koosoleku- või seminarijärgseks meeleolukaks lõõgastuseks.

2) Päeva-, õhtu- ja ürituste juhtimine.

Meeleolukad meeskonnamängud ja loodusseiklused veematkad.ee repertuaarist koos heatujulise päevajuhiteenusega. Motoriseeritud meelelahutus, rabamatkad, metsalaagrid ning kõikvõimalikud liikumised ja meelelahutused veel ning maal.

3) Meelelahutusliku alatooniga matkavarustuse koolitused ning töötoad.

Näitlikud ja “käed küljes” töötoad matkapliitide, magamiskottide, telkide, tulepulkade, matkasöökide ning muudel matkavarustust puudutavatel teemadel.

4) Kuiv-matkatoitudel baseeruv isetegevuslik lõunasöök looduses

Kujuta nüüd ette, et oled seminarijärgselt oma seltskonnaga looduses meelt lahutamas ning sulnis söögiaeg jõuab kätte. Selle asemel, et õigeks ajaks staapi tagasi kiirustada, võib ju lõunasöögi hoopistükkis looduses valmistada. Mul on olemas hulk erinevaid matkapliite, söögiriistasid, õpetlikku juttu ning dehüdreeritud matkasööke (Tactical FoodpackAdventure FoodReal Turmat),  millest saame üheskoos erinevaid matkapliite kasutades maitsvad ja toekad lõunaroad valmistada. Grupi suurus kuni 30 inimest.

5) OFF-ROAD Seiklus UAZ’idega

Tegemist on sisuliselt autoorienteerumisega, kus meeskondade eesmärgiks on leida loodusest etteantud aja jooksul võimalikult palju kontrollpunkte. Võidab meeskond, kes on kogunud enim kontrollpunkte.

Liikumisvahenditeks on klassikalised UAZ maasturid oma tuntud headuses, navigatsioonivahenditeks anname kaardi ja GPSi.

Stardis jagame osalejad meeskondadeks, toimub lühikene instruktaaž,
kus osalejad viiakse kurssi kaardi, GPSi ja UAZ maasturi eripäradega.

Autod stardivad rajale 3 – 5 minutilise intervalliga.
Kontrollpunkti tähisteks on metsas puudele kinnitatud tahvlid, millel on punkti number ja salasõna.
Meeskonnad peavad need tahvlid leidma ja salasõnad tabelisse kirjutama. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale. Tegemist on valikorienteerumisega, mis tähendab seda, et kontrollpunkte on looduses rohkem, kui selle ajaga reaalselt leida jõuab. Seega on võistkonna strateegia planeerimisel ja õigete valikute tegemisel väga suur roll.

Igasse kontrollpunkti pääseb mööda metsateid ja seega ei ole tegemist mingi brutaalse looduse hävitamisega. Lihtsalt suur osa nendest teedest on väga viletsas seisukorras ja liikumisvahendina maasturi kasutamine on igati põhjendatud.

Finišis loeme punktid kokku ja selgitame välja paremusjärjestuse.

Aeg: 12 kuud aastas.
Osalejate arv: 4 – 100 inimest.

Seiklust korraldame koostöös Veematkadega

Küsimuste ja huvi korral võta lahkelt ühendust:

Väino Laisaar
laisaar@villis.ee
5056777